Pak Siding Dış Cephe

Artan sokak yaşam gürültüsü, istikrarsız geçen mevsimler, aşırı sıcak, soğuk hava ve yağışlar ev sakinlerini yeni ve kalıcı önlemler almaya zorluyor.

Bunlardan bir yenisi de yıllara meydan okuyan, iklim koşullarına dayanıklı, yeni vinil dış cephe kaplamasıIsınma ve serin havanın sağlanmasında artan maliyetler, bina cephelerinde iklim şartlarından oluşan kirlenmeler, çatlaklar ve buna bağlı yıpranmalar düşünüldüğünde uzun süre bakım gerektirmeyen, dayanıklı, ekonomik cephe kaplamalarına ihtiyaç duyuluyor.

Sık sık boyanan dış cephelerde sadece görüntü estetiği sağlanırken, güneş ve nemle oluşan yüzey kabarmaları, sıva dökülmeleri, renk solmaları boyalı cephelerde sürekli yeni masraf çıkarıyor. Islanan cephe yüzeyleri bina içine nem yaparken, güneş gören yüzeylerde binanın ısınması içeriye etki yapıp geç soğumaya neden olan sıcaklığın yayılması, güneş etkisini kaybettikten sonra bile bina içinde ki yaşamı olumsuz etkiliyor. Tüm bu sorunlara çözüm olarak uygulanmaya başlanan Pak Siding vinil dış cephe kaplaması binaları sıcak ve soğuktan, nemden, gürültüden izole edip huzurlu, ekonomik, estetik ortamlar sağlıyor.

paksiding-1
paksiding-2
paksiding3